Otel Tanıtım Paketleri

Birbirimizi Kazanalım Paketi (B100);

otel irtibat bilgilerinizi, 1 adet fotoğrafı, web adresinizi kendi bölgenizde 65TL karşılığında bir yıl boyunca yayınlayalım.

Daha Çok Kazanalım Paketi (B200); 

ilave dilediğiniz kadar fotoğrafla otelinizi, otelinizin gerek oda sayısı, gerek konferans ve toplantı kapasitelerinden, oda özelliklerine her detayı TumOteller.com’da güncel olarak 1 yıl boyunca yayınlayalım. Bunu yapmak üstelik son derece kolay; çünkü sadece ve sadece tek bir e posta ile ister ilave foto yayın talebi veya yeni bir bilgiyi tanıtım metninize eklemeyi her ihtiyacınız olduğunda yapabileceksiniz. Çevrenizdeki müzeyi, yeni açılan sergiyi, konseri, otele mesafesini, odalardaki ilave özelliği, kısacası otelinizin cazibesini arttıracak her yeni özelliği! Bir yıl boyunca tüm bunların bedeli yalnızca 380TL

İlave Paketler

c Etkin zaman paketi; Ayrıca istediğiniz tarihlerde açıp, istediğiniz tarihlerde yayına ara vermek isterseniz toplam 365 gün yayın hakkınızı parça parça da kullanabiliyorsunuz. Başlat, beklet, devam et özelliği bedeli yalnızca 20TL.

d Video tanıtımı; Otelinizin ister hazır videosunu, isterseniz fotoğraflarının sırayla geçtiği bir videoyu da her 1 dakikalık kısmı için 460TL ücretle 1 yıl boyunca yayınlayabilirsiniz.

Bunları güncellemek istediğinizde tek ihtiyacanız olan ise

tumoteller @ gmail.com    veya   reklam @ tumoteller.com

adreslerine bir e-posta göndermek.

İletişim                  : 0533 611 94 47

Genel Merkez         : 0532 400 88 88

Adres                    : Ergenekon Cd. No: 127 Şişli İstanbul  

Banka Bilgilerimiz : Türkiye İş Bankası Şişli (1051) şubesi 160 74 07 hesap no, Iban no TR 05 0006 4000 0011 0511 6074 07

Reklam metin ve fotolar için e posta adreslerimiz :tumoteller @ gmail.com veya reklam @ tumoteller.com

Bilgilerinizin İşlenmesi : Gönderdiğiniz bilgiler ödemenizin ardından, en geç 24 saat içinde işlenir. Gecikme olması durumunda ödeme zamanı ve bilgilerin gönderilmesiyle girilmesi arasındaki süre kadar ilave süre ücretsiz hizmet paketinize eklenekerek hizmete alınır. Ayrıca ilan bilgileriniz girilince 1 yıl sürenizden kullanım başlar, geç girilmesi nedeniyle böylece gün kaybetmez aksine ek ücretsiz tanıtım günü kazanırsınız.